Баскетбольний турнір

12 листопада  закінчився Чемпіонат міста Житомира серед ВЗО чоловічих команд з баскетболу. У змаганнях прийняло участь 6 закладів вищої освіти. У фіналі зустрічались команди ЖДУ ім. Франка (факультет фізичного виховання та спорту) та ЖДТУ. В запеклій боротьби, програючи більшу частину гри, хлопці ЖДТУ здобули перемогу з різницею у 5 очок і стали чемпіонами міста Житомира серед студентських команд. Загальний рахунок 63:58. Кращим гравцем Чемпіонату став студент ЖДТУ Юрій Гореньков. Підготував команду старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Крупенін Олег Миколайович.

11 листопада у м. Вільнюс (Литва) відбувся баскетбольний турнір серед ветеранів 65+. Збірна України виборола друге місце. До складу збірної входив завідувач кафедри фізичного виховання та спорту ЖДТУ Засік Григорій Борисович.