Міжнародне посвідчення студента ISIC

В профкомі студентів ЖДТУ можна зробити Міжнародне посвідчення студента ISIC!

Що таке ISIC?

Міжнародне посвідчення студента ISIC – єдине офіційно визнане у понад 110 країнах світу посвідчення особи студента.

Навіщо потрібен ISIC?

Картка ISIC забезпечує Вам рівні права з місцевими студентами, Також це дисконтна картка, яка надає знижки від 5% до 95% на розміщення в готелях, хостелах (молодіжні готелі типу гуртожитків), при придбанні авіа квитків та квитків на наземний транспорт, при відвіданні музеїв, театрів, кінотеатрів, виставок, проведення дозвілля в клубах, кафе, ресторанах, при придбанні товарів у магазинах,при страхуванні та багато іншого. Картка ISIC – це стиль життя.

Власниками картки ISIC можуть стати учні від 12 років, студенти та аспіранти денної форми навчання вищих навчальних закладів.

Для оформлення картки ISIC необхідно мати:

1. Паспорт/свідоцтво про народження/посвідчення водія
  2. Студентський/учнівський квиток/довідка з місця навчання/залікова книжка.
  3. Одну фотографію розміром 3х4.
  4. Закордонний паспорт при його наявності.
  5. Також необхідно сплатити членський внесок у розмірі 150 грн.

Термін дії картки встановлюється з вересня поточного року до кінця наступного незалежно від дати оформлення картки.

Термін оформлення посвідчення ISIC становить 1 день

XTiazphPoq0