57-річчя ЖДТУ

Цього року Житомирський Державний Технологічний святкує свій 57-й День Народження. Вже який рік святкування Дня Університету, проводиться у не звичному форматі – це щось молодіжне та драйвове. З нагоди свята сьогодні влаштували молодіжні розваги: водні бої, виступи місцевих гуртів, спортсменів тощо. Після привітального слова ректора університету Віктора Євдокимова, у дворі університету виступили творчі колективи ЖДТУ – «Акорд» та «Гармонія». Звичайно не обійшлося без традиції – відзначати кращих студентів, які мають досягнення в освітній, науковій, спортивній та культурній сфері. Студентам вручили грамоти від ректора і грошові винагороди. Цей весь святковий день – завершився феєричною дискотекою, яка запам’яталась кожному студентові.