Поїздка Карпати

Чотири дні, не так й багато, але наскільки вони можуть бути насиченими, якщо провести їх в засніжених горах  і не маленькою, а великою студентською компанією.
Як можна передати те, що відчули ті студенти, які скористалися поїздкою до карпатських гір разом з профком ЖДТУ? У кожного свої враження, але якщо їх всі зібрати до купи, то однозначно вони будуть позитивними з посиланнями на те, що такий відпочинок дуже драйвовий, наповнений зимовим адреналіном та, звісно ж, веселий! Те відчуття, коли на вершині гори Захар Беркут бачиш безмежні краєвиди засніжених гір, відчуваєш морозний подих Карпат і розумієш, наскільки наша країна прекрасна. Сподіваємося, що спогади про цьогорічну поїздку завжди навіюватимуть Вам приємні спогади та бажання скористатися такою нагодою ще неодноразово. Ми, профком студентів, аспірантів та докторантів ЖДТУ, робимо все, щоб Ваше студентське життя було багатим на подорожі, яскраві враження та позитивні емоції.