Екскурсія по виробництву Морозива ✓1 в Україні

На днях студенти ЖДТУ, завдяки профспілкової організації закладу, відвідали завод по виробництву морозива «Рудь». Кожен студент дізнався, яка специфіка виробництва самого морозива, які головні компоненти входять до його складу. Розповіли й про стаканчики вафельні, яка методика їх приготування, що до них входить. Працівники заводу не забули продемонструвати шлях, який проходить кожна упаковка, того ж самого смачного, ніби як глазур – вершкового морозива, який потрапляє на прилавки магазину. В затишному залі студентам продемонстрували фільм, який показував всю історію виробництва морозива «Рудь» й не лише морозива, а всю ту продукцію, що виробляє завод. В залі була затишна, позитивна й сімейна атмосфера, всі були дуже враженні, всім тим, що на Житомирщині працює настільки потужний завод по виробництву; що дана продукція продається не лише в Україні, а й закордоном. Звичайно, не обійшлось від презентів: кожен студент міг досхочу скоштувати смак того самого білосніжного морозива, спробувати всі ті нові смаки, які тільки-тільки но вийдуть на прилавки, а студенти ЖДТУ мали змогу першими скоштувати його.