Word Down Syndrome

В міжнародний день «День людини з синдромом Дауна»,  студенти ЖДТУ мали можливість відвідати та  підтримати акцію  допомоги у фонд «Діти сонця». Кожен мав можливість, придбати спеціальні шкарпетки з надписом «Word Down Syndrome» і цим допомогти  тим, хто народжується із такою хворобою. Вони такі як всі, лише відмінність між нами, що в них на одну хромосому більше. Ніщо їм не заважає жити повноцінним життям, розвиватися, досягати високих цілей у своєму житті. Одягаючи ті шкарпетки,  відчуйте, що відчувають самі вони: здивованні погляди оточуючих, іноді насмішки  людей, які дійсно не розуміють – що тяжко мати цю хворобу в плані моральному й духовному. Завдяки цій акції студенти, залучали інших: своїх рідних, друзів та колег, щоб вони  підтримали акцію. Адже підтримка  – це є найцінніше в нашому житті, не важливо хто ти, який ти – головне взаєморозуміння.