Звітньо-виборча профспілкова конференція

Сьогодні в Житомирському державному технологічному університеті відбулась звітньо-виборча студентська профспілкова конференція, на якій Голова ППО студентів ЖДТУ Савіцький В.В. звітувався про роботу профспілкового комітету студентів з 01.04.2015 по 29.03.18 року. Завдяки плідній праці, було зроблено чимало добрих справ для студентів, аспірантів й докторантів; своєю наполегливістю, рішучістю завжди міг піти на захист студента – захисту його прав. В залі була присутня значна кількість студентів, кожен міг вислухати звіт. Згодом був представлений новий кандидат на Голову ППО студентів ЖДТУ Сич С.О., МС-135, який також виконав презентацію представивши себе в цьому залі. Надалі відбулися й самі вибори нового Голови ППО студентів, де кожен хто мав посвідчення, які були видані кожному студенту   поставивши підпис, мав змогу віддати голос – це посвідчення засвідчувало, що саме ця особа голосуватиме: за, проти, утримався. В особі секретаря було обрано Сингаївську Катерину , а також Таргоню Катерину та Шишкову Оксану включено до складу секретеріату. Було підраховано загальну кількість голосів за кандидата, де й після фінального акорду, підрахунку голосів й було обрано нового Голову ППО студентів ЖДТУ. Все пройшло згідно статуту ППО студентів. Кожен зробив свій правильний вибір й свідомо зробив голос. Побажаємо новому голові профспілкової організації Сичу Сергію Олеговичу – успіхів, натхнення, міцних сил й плідної праці.