Міський центр обліку бездомних осіб

Вчора профком  студентів ЖДТУ, в рамках благодійної акції відвідав «Міський центр обліку бездомних осіб». З підтримкою активних, не байдужих студентів ЖДТУ та депутата Житомирської міської ради Владислава Савіцького, були зібрані речі, продукти харчування та засобів особистої гігієни. Мали змогу подивитись в яких умовах мешкають люди, які, як ніхто інших потребує нашої підтримки. Директор центру організував невеличку екскурсію теріторією Центру, де були помітні певні позитивні зрушення в умовах проживання, а саме:

1) Ремонт в кімнатах;

2) Побудована піч для приготування їжі;

3) Відремонтовані санвузли;

4) Ремонт в коридорах приміщення;

Поспілкуватись з людьми, які мешкають в центрі ми були враженні, адже в кожного своя життєва історія. Дякуємо нашим студентам (гурпам ООМ-4, ТЗМС-37, ТР-13) а також Владиславу Савіцькому  , за те, що вони проявили активну участь в акції. І ми надіємось на те, що Ви будете й надалі приймати активну участь у подібних заходах. Завдяки Вашій небайдужості-світ стає добрішим.