Чернівці – місто студенства

Місто, яке чарує. Кожен будинок міста, по-своєму вабить, адже він не схожий на інші. Всі споруди різних кольорів зі своїми родзинками. Вулички наповнені барвами та затишною атмосферою. Особливу увагу в місті ми приділили Чернівецькому націонольному університету імені Юрія Федьковича –  він один із найстаріших класичних університетів в Україні. Розташований у величній будівлі сучасних Чернівців – комплексі, лише уявіть, що споружденей він в 1864-1882 рр. як резиденція буковинських митрополитів за проектом відомого чеського архітектора Йосифа Главки. Йому вже вдосталь років, але Ви навіть не уявляєте, настільки він вишуканий, витончений, наповнений роботами митців, які вклали багато сил в стиль, дизайн будувлі. Стелі, стіни, зали, коридори – всі різні і настільки шикарні, що ваблять кожного. Роботи інтер’єрів виконані віденськими художниками: К. Іобстом, І. Кляйном, чеським К. Свободою, буковинськими Е. Бучевським і Є. Максимовичем. Стиль будівель еклетичний з домінуючим мотивом візантійської та романської архітектури.