Фейєрверк фарб в ЖДТУ

Сьогодні певно найяскравіший! День в житті студентів Житомирського державного технологічного університету! А на календарі лише перший день літа!
Уявіть собі всі барви веселки… а тепер уявіть, що вони всі на Вас! І все це саме сьогодні, в День народження найкращого університету! Найкольоровіший день, найвеселіші емоції, найнеймовірніші відчуття – відчули на собі студенти нашого університету! Свято позитиву, свято кольорів разом з профком ЖДТУ ! І це далеко не все! Трішки сильного дощику в найгарячіший день під яскравим сонечком!Так-так! З Профком ЖДТУ таке реально!

Певно кожен, хто прийняв участь в святі фарб запам’ятає цей день! Насолоджуйтесь кожним днем проведеним в найкреативнішому університеті разом з Профком ЖДТУ, який працює лише для Вас! Аби кожна мить була незабутньою!