Спортсмени ЖДТУ

1.       З 27 по 31 серпня 2018 року у місті Житомирі  відбувся Кубок України з боротьби самбо серед юніорів. Студенти групи ЕО-35 стали чемпіонами цих змагань: Гапон Вікторія та Гринчук Владислав.

2.       31 серпня – 1 вересня 2018 у м. Кременчук відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо. Гринчук Владислав (ЕО-35) здобув третє місце у ваговій категорії 90 кг.

3.       З 31 серпня по  4 вересня відбувся Кубок України 2018 з більярдного спорту «Комбінована піраміда» у Львові. Смірнов Юрій (ПІ-51) зайняв 2 місце серед чоловіків у цих змаганнях. А ще на початку літа (20-25 червня, м. Ужгород) третє місце зайняв Зайченко Микола (ПІ-53) в Чемпіонаті України  з бльярдного спорту «Динамічна піраміда»  серед чоловіків.

4.       9 вересня відбувся третій Космічний напівмарафон у м. Житомирі. Студент факультету інженерної механіки Сулейманов Руслан виборов друге місце в єстафеті.

5.       З 29 серпня по 2 вересня відбувся Командний Чемпіонат України з велоспорту в Буковелі. Студентка групи МЕ-4 Пастух Діана стала першою та третьою в командному заліку.